Pronovias 2017 Abiye Elbise Modelleri

0
69

Daha çok birbirinden zarif ve güzel gelinlik modelleri ile bildiğimiz Pronovias kadınların beğenisine sunduğu şık abiye elbise modelleri ile de kendinden söz ettiriyor. Pronovias’ın daha çok radarımıza takılan gelinlik modellerinin zarifliği ve şıklığı Pronovias 2017 gece elbisesi modelleri için de geçerli. Üstelik hemen herkesin kendisine, vücuduna uygun olanı bulabileceği bir uzun abiye elbise modelleri ve kısa abiye elbise modelleri koleksiyonu hazırlamışlar.

Baharın gelmesi aslında düğün sezonunun da açıldığı anlamına geliyor. Elbette sadece düğünler değil bir kaç aya kadar mezuniyet törenleri, mezuniyet baloları içinde hazırlıklar başlar. Bu yüzden de böyle özel günlerde giymek için gece elbisesi arayışlarımız başlar. (Daha öncesi yazıları takip edenler mezuniyet gecesi için elbise modelleri önerileri verdiğim yazımı da hatırlayacaklardır ki bu sene yeni öneriler de hazırlayacağım.) Söz konusu olan şık, zarif bir gece elbisesi olduğunda ilham alabileceğiniz markaların başında gelen Pronovias 2017 gece elbisesi modelleri koleksiyonunu görücüye çıkarmış. Danteller, işlemeler, tül detaylarına ağırlıklı olarak rastlayacağını koleksiyonun bence en göze çarpan yanı elbiselerin sırt dekolteleri ve dekoltelerdeki muhteşem işlemeleri.. Sayfanın sonunda bulunan “galeri” yazısına tıklayarak Pronovias 2017 Gece Elbisesi Modelleri tamamını görebilirsiniz. Ben burada içlerinde öne çıkan modelleri ve detayları paylaşmaya devam edeceğim.

Pronovias 2017 Abiye Elbise Modelleri 1- Kırmızı Gece Elbisesi Modelleri

Tutkunun rengi kırmızı pek çok kadının özel günler için tercih ettiği elbise renklerinden biridir. Pronovias 2017 elbise modelleri koleksiyonunda da çok kırmızı elbise modeli görebilirsiniz. Özellikle sırt dekoltesi olan, taşlarla ışıltı katılmış böylesi bir elbise öne çıkanlardan. Üstelik bu elbise ile neredeyse hiç takı kullanmanıza bile gerekmiyor. Sadece kırmızı elbiselerde değil, pek çok abiye elbise modelinde bu tarz detaylar kullanılmış

pronovias 2017 kırmızı elbise modelleri_mini

pronovias 2017 yeşil abiye elbise modelleri_mini

Pronovias 2017 Abiye Elbise Modelleri 2- Mor Gece Elbisesi Modelleri

Gece elbiseleri için benim dekolte tercihim her zaman tek bir yerden olması yönünde. Bir kadına en çok yakıştırdığım da zarif sırt dekoltesi. Bu yüzden Pronovias 2017 elbise modelleri koleksiyonu daha fazla ilgimi çekti. Önden baktığınız zaman gönlünüzü rengiyle çalan bir elbiseyken arkada aşırıya kaçmadan, taşlarla işlenmiş zarif bir sırt dekoltesi sizi bekliyor. Ayrıca hemen her renkte olduğu gibi mor renkte de dantellerin ve şifonların çalışıldığı özel tasarımlara rastlamak mümkün.

pronovias 2017 mor elbise modelleri_mini

Pronovias 2017 Abiye Elbise Modelleri 3- Çiçekli Elbise Modelleri

Baharı anımsatan çiçekleri ve canlı renkleri unutmamışlar. A kesim prenses modeli elbiselerin üstünde çiçek motiflerinde güpürler kullanılmış.

pronovias 2017 çiçekli elbise modelleri_mini

Pronovias 2017 Abiye Elbise Modelleri 4- Siyah Abiye Elbise Modelleri

Siyahın asil görüntüsünden vazgeçemeyenler için dantelli, işlemeli veya taşlı siyah elbise modelleri de koleksiyonun içinde yer alıyor

pronovias 2017 siyah elbise modelleri_mini

pronovias 2017 siyah elbise modelleri2_mini

Pronovias 2017 Abiye Elbise Modelleri 5- Kısa Abiye Elbise Modelleri

Gece elbisesi denildiği zaman akla genellikle uzun elbise modelleri gelse de aslında kısa elbise modelleri ile şık ve göz alıcı görünebilirsiniz.

pronovias 2017 kısa elbise modelleri_mini

Elbette Pronovias abiye elbise modelleri bunlarla sınırlı değil. Prenses model kabarık uzun elbise modelleri, dantelli elbise modelleri, renkli elbise modelleri gibi pek çok alternatif sunuyor. Diğer elbise modellerini de görmek için galeriye tıklamanız yeterli.

galeri_icon_mini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here