Gri ile Kış Stili Önerileri

0
34

2016-2017 kış modasının popüler renklerinden de biri gri. Gri ile diğer renk kombinleri neler olabilir, kış stilinde gri nasıl kullanılabilir? İşte, gri ile kış stili önerileri esraninportresi’nde

Gri renk kıyafetler giymek için trend haline gelmesini beklemeye gerek yok. Zaten kış ayları geldiğinde aklımıza ilk düşen bir ka renkten biridir, gri. Ancak bunların da yanında 2016-2017 kış modasının popüler renklerinden de biri. Grinin anlamı veya bize çağrıştırdıkları ile başlamak istiyorum. Çünkü gri için ciddiyeti temsil ettiği, diplomatik bir renk olduğu ve gri seven kişilerin kuralcı, olaylardan uzak durmaya çalışan, içe kapanık oldukları söylenir. Hatta özellikle de dışa dönük, hareketli bir yapınız varsa griyi bulantıcı daha bulabilirsiniz. Ancak bir süredir tüm bunları yıkmaya çalışır gibi popülerliği giderek artan bir gri modası ile karşı karşıyayız. Gri ile ilgili olumsuz görünen fikirleri ortadan kaldırabilmenin en önemli yolu gri hangi renklerle bir araya getirildiği ve nasıl kombinler yapıldığıdır. Bu noktadan hareketle griye karşı ön yargıları değiştirecek kombin önerileri hazırladık. Gri ile diğer renk kombinleri neler olabilir, kış stilinde gri nasıl kullanılabilir? İşte, gri ile kış stili önerileri esraninportresi’nde

Gri ile Kış Stili Önerileri

Fazla da özenmenin gerekmediği, günlük stili oluştururken kuşkusuz gri ile bir araya getirilecek ilk renkler siyah ve beyaz olacaktır. Baştan ayağa gri renklerden kombin yapmak da tercih edilse de soluk görünme riskini de taşıdığını unutmamalısınız.

baştan ayağa gri_mini

Aslında gri hemen her renk ile bir araya getirilebilecek tam bir joker renktir. Daha canlı ve göz çarpan bir stil oluşturmak istiyorsanız griyi kırmızı, turuncu gibi canlı renklerle kullanabilirsiniz.

gri-turuncu-mavi
gri-turuncu-mavi
mavi-gri-pembe
mavi-gri-pembe

Soğuk kış günlerinde üzerinizden neredeyse hiç çıkarmayacağınız kaban veya montları gri renk tercih etmek iyi bir seçim olabilir. Böylelikle farklı renklerde, desenlerde atkı, bere, şal gibi kış aksesuarlarınızı kabanınızla kolaylıkla kullanabilirsiniz. Böylelikle aslında aksesuarlarınızla farklı görünümler yaratma şansı da elde etmiş olursunuz. Gri gibi nötr renkler bu tip kombinler için mükemmel seçimlerdir.

gri ve mor_mini

Gri ile en çok yakıştırılan ve bir araya getirilen diğer renkler ise yeşil ve bordodur. Gri uzun bir paltonuz varsa, tüm gün dışarıda olacağınızdan üstünüzden çıkaramayacaksanız bordo, yeşil bir çanta veya şal ile görünümünüze hareket katabilirsiniz.

Trend Renk Gri ile Yaratılan Şıklık_mini

Başta grinin pek çok renk ile bir araya gelebileceğinden bahsettik. Bunlardan biri de renklerin pastel tonlarıdır. Pastel pembe, mavi, toprak tonları… Muhteşem kombinler yaratmanız için iyi birer seçim olabilirler.

Gri gibi nötr renkler desenleri, kafa karışıklığı yaratmadan, kombinlerde riske girmeden kullanma şansı sunarlar. Eğer öne çıkarmak istediğiniz leopar bir çantanız, ekose bir şalınız, yılan derisi bir çizmeniz varsa, tek yapmanız gereken kombinin kalanında gri gibi nötr renkleri kullanmaktır.

2 gri ile kis stili onerileri_mini

Baştan ayağa gri giymek istediğiniz zamanlarda ise önerim üzerinizde küçük dahi olsa göze çarpan bir detay bulundurmanız. Bu renkli boncukardan küçük bir broş olabilir, aynalı bir gözlük olabilir ve hatta süreceğiniz koyu bordo bir ruj bile stilinizi tamamlayan önemli bir ayrıntı olabilir.

1 gri ile kis stili onerileri_mini

Ayrıca gri ile mor, sarı, 2017 renk modasında öne çıkan hardal sarı, zeytin yeşili gibi renkleri de kombinlerinizde bir araya getirebilirsiniz.

8 sonbahar kis icin renk kombini fikirleri_mini

Pastel Renkler
Pastel Renkler

Siyah, gri gibi sonbahar-kış renkleri, şık görünmeleri ve kolay kombin yapılabilir olmaları sebebiyle sıklıkla tercih ediliyor. Sizin için hardal sarı, kiremit ve zeytin yeşili gibi yeni moda renkler ve onların diğer renklerle kombinasyonunu görebileceğiniz örnekler de derledim. İşte 2016/2017 sonbahar-kış için renk kombini önerileri esraninportresi.com’da–> kış renk kombini önerileri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here