Kullanılmayan Eşyaları Değerlendirme Fikirleri

Hiç düşünmeden attığımız bazı şeylerin farklı yerlerde kullanarak değerlendirebilirsiniz. İşte normalde attığımız aslında farklı alanlarda değerlendirme şansımız olan bazı malzemelerin bir listesi...

Evimizde mutlaka her gün bir sürü şeyi atıyoruz. Yediğimiz bir yiyeceğin kabı, bir içeceğin şişesine kadar aslında o kadar çoklar ki saymakla bitmez. Peki onları atmadan önce hiç düşündünüz mü bunları bir yerlerde kullanabilir miyim acaba diye? Aslında, araştırdıkça normalde hiç düşünmeden attığımız bazı şeylerin farklı yerlerde kullanarak değerlendirme şansımız olduğunu gördüm. Bende bugün sizinle bu gördüklerimi ve okuduklarımı paylaşmak istedim.

İşte normalde attığımız ancak farklı alanlarda değerlendirebileceğimiz bazı malzemelerin bir listesini hazırladım.

Mısır Gevreği Kutularını Değerlendirme

Eğer çok fazla mısır gevreği tüketiyorsanız eve çok fazla bu kutulardan giriyor ve kutuları da büyük ihtimal ile atıyorsunuzdur. Atmak yerine aslında bir kaç tanesini çapraz şekilde dergi klasörü gibi kesebilirsiniz. Böylelikle içlerine plastik kaplarınızı da kolayca koyabilirsiniz. Tabii bu sadece seçeneklerden biri, siz istediğiniz başka şeylerde koyabilirsiniz.

1misir_gevregi_mini

Sonraki Sayfa

 

Bizi Takip Edin

Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır.