Yaz Kıyafetleri Sonbaharda Nasıl Giyilir?

Yaz elbiseleri sonbaharda nasıl giyilir? Yaza ve sıcaklara veda ederken, yaz kıyafetlerimize de veda etmek zorunda mıyız? İşte, yazlık kıyafetleri sonbahar aylarında da kullanma rehberi esraninportresi.com'da.

Yaz Kıyafetleri Sonbaharda Nasıl Giyilir? Yaz bitmeye yaklaştığı zaman uçuş uçuş elbiselere, kısa üstlere veda etme zamanı gelir derler. Ancak son yıllarda çok popüler olan kat kat giyinme modası sayesinde sonbaharda dahi yazlık elbiselerden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Sonbahar günlerine çok da uzun süreler kalmamışken gardıroplara el atma, sonbahara gardıropları hazırlama vaktidir. Bu geçiş dönemlerinde havalar bir gün sıcakken aniden yağmur bastırıp, hava da soğuyabilir. Kalın, kışlık kıyafetler de böylesi geçiş zamanlarında fazla geldiğinden, en güzel çözüm yazlık kıyafetleri sonbahar günlerine adapte etmektir.

1 yaz kıyafetlerini sonbaharda kullanma 6_mini

Peki yazdan sonbahara geçişi kolaylaştıracak kombinler neler olabilir? Aniden gelen rüzgârlı havalarda nasıl giyinmeli? Yazın üzerimizden düşürmediğimiz uçuş uçuş mini ve maksi elbiseleri, şortları, kısa üstleri sonbahara uyarlamanın bir yolu var mıdır?

Sonraki Sayfa

 

Bizi Takip Edin

Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır.