Kısa Boylular için Kıyafet Alışverişi Önerileri

Kısa boylular veya minyon vücut yapısına sahip olanlar kıyafet alışverişi sırasında zorluklar ile karşılaşabilirler. Bu noktada önemli olan kısa boylular veya minyon vücut yapısına sahip olanlar için doğru kıyafet seçimlerini ve kombinleri yapabilmektir. İşte, kısa boylular için kıyafet alışverişi önerileri esraninportresi'nde.

Kısa Boylular için Kıyafet Alışverişi Önerileri

3 kisa boylular icin elbiseler ile duz ayakkabi giyme rehberi_mini

Ayakkabı Seçimleri

  • Ayakkabı Seçimi : Boyunuzun kısa olmasından şikayetçiyseniz elbette topuklu ayakkabılardan vazgeçmemelisiniz. Topuk boyundan daha önemli olansa kaba ayakkabılar tercih etmemektir. Eğer bacak boyunuzun uzun görünmesini istiyorsanız, tam teninize uyan, ten rengi ayakkabılar tercih etmelisiniz. Yüksek bel kıyafetler veya uzun eteklerin altında ayakkabılar görünmeyeceğinden platformlar doğru tercih olacaktır.
  • Kısa boylu olduğunuz veya kısa bacak boyuna sahip olduğunuz için kendinizi her daim topuklu ayakkabı giymek zorunda mı hissediyorsunuz? Elbette kısa boylu dahi olsanız herkes düz ayakkabı, babet giyebilirsiniz. Önemli olan özellikle elbise ve etekler ile düz ayakkabı, babet giyerken bazı ipuçlarına dikkat etmek. İşte—> kısa boylular için elbiseler ile düz ayakkabı giyme rehberi

Sonraki Sayfa

Önceki Sayfa

 

Bizi Takip Edin

1 Comment on Kısa Boylular için Kıyafet Alışverişi Önerileri

  1. Erkekler için yokmu ya ben fotodakilerin hepsinden kısayım :((

Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır.