Kısa Boylular için Kıyafet Alışverişi Önerileri

Kısa boylular veya minyon vücut yapısına sahip olanlar kıyafet alışverişi sırasında zorluklar ile karşılaşabilirler. Bu noktada önemli olan kısa boylular veya minyon vücut yapısına sahip olanlar için doğru kıyafet seçimlerini ve kombinleri yapabilmektir. İşte, kısa boylular için kıyafet alışverişi önerileri esraninportresi'nde.

Kısa Boylular için Kıyafet Alışverişi Önerileri

tek renk giyinin

Kıyafet Seçimleri

  • Kumaş seçimi : Çok kalın, sizi olduğunuzdan kalın gösterecek kumaşlardan uzak durmaya çalışmakta fayda var. Örneğin kadife, brokar gibi kumaşlar buna en iyi örnektir. İlla bunları giymek istiyorsanız içlerinden en ince yapılı olanları tercih etmeye çalışmalısınız.
  • Ceket boyu : Giydiğiniz ceketlere dikkat etmelisiniz. Kısa ceketler sorun yaratmayacaktır ancak, uzun ceketler giymek istiyorsanız, alt bölümde giydiğiniz şort-etek gibi kıyafetler kısa olmalı veya pantolon skinny model olmalıdır. Ya da az öncekinin tam tersi düşünülebilir; eğer midi, A kesim eteğiniz varsa kısa ceketler seçmelisiniz. Vatkalı ceketlerin sağladığı omuz çıkıntıları ile denge sağlayıp, göğüs kısmınızı daha geniş gösterebilirsiniz.
  • Renk Seçimi : Boyunun kısa olduğunu düşünenlerin aynı zamanda daha zayıf görünmek isteyenlerin en büyük yardımcısıdır, baştan ayağa aynı renk giyinmek. Buradaki temel mantık şudur; alt ve üst parçalarda aynı renkleri veya aynı rengin farklı tonunu giydiğiniz zaman, vücut iki parçaya bölünmüş gibi görünmeyecek, böylelikle olduğunuzdan uzun ve ince görüneceksiniz.

Sonraki Sayfa

Önceki Sayfa

 

Bizi Takip Edin

1 Comment on Kısa Boylular için Kıyafet Alışverişi Önerileri

  1. Erkekler için yokmu ya ben fotodakilerin hepsinden kısayım :((

Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır.