Kısa Boylular için Kıyafet Alışverişi Önerileri

Kısa boylular veya minyon vücut yapısına sahip olanlar kıyafet alışverişi sırasında zorluklar ile karşılaşabilirler. Bu noktada önemli olan kısa boylular veya minyon vücut yapısına sahip olanlar için doğru kıyafet seçimlerini ve kombinleri yapabilmektir. İşte, kısa boylular için kıyafet alışverişi önerileri esraninportresi'nde.

Kısa Boylular için Kıyafet Alışverişi Önerileri

V yaka üstler tercih edin

Kıyafet Seçimleri

  • Omuz Hizası : Aslında alışveriş yaparken en az dikkat ettiğimiz bölümlerden biridir, omuz hizası. Özellikle ceket, bluz gibi kıyafetler satın alırken, kıyafetin omuz çizgisinin tam da omuzlarınıza oturduğundan emin olmalısınız. Kıyafetin omuz bölümü ne kolları doğru düşmeli, ne de fazla dar olup boyna yakın bir mesafede durmalı.
  • Yaka Seçimi : V yaka ve geniş yuvarlak yakalı kıyafetler en iyi arkadaşınız olmalı. Her ikisi de boyun bölgesini açtığından daha uzun görünmenize yardımcı olacaktır.
  • Bel Vurgusu : Kısa boylu kişiler için vücut hatlarının doğru ifade edilmesi önemlidir. Fazla bol ve salaş kıyafetler daha basık ve kısa görünmeye sebebiyet verebilmektedir. Bu noktada seçtiğini kıyafetlerin en azından bel oyuntunuzu vurgulayacak, ortaya çıkaracak kesimlere sahip olmasına özen gösterin.

Sonraki Sayfa

Önceki Sayfa

 

Bizi Takip Edin

1 Comment on Kısa Boylular için Kıyafet Alışverişi Önerileri

  1. Erkekler için yokmu ya ben fotodakilerin hepsinden kısayım :((

Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır.