Vazelin Kullanmak için 8 Neden

Jennifer Aniston gibi dünyaca ünlü pek çok yıldızın vazgeçilmez güzellik malzemesidir, vazelin. Kırışıklıkları, ince çizgileri önlemek, makyajın dayanıklılığını artırmak, cildi nemlendirmek ve daha fazlası... İşte, vazelin kullanmak için 8 önemli neden esraninportresi'nde.

Jennifer Aniston gibi dünyaca ünlü pek çok yıldızın vazgeçilmez güzellik malzemesidir, vazelin. Kırışıklıkları, ince çizgileri önlemek, makyajın dayanıklılığını artırmak, cildi nemlendirmek ve daha fazlası… İşte, vazelin kullanmak için 8 önemli neden esraninportresi’nde.

Jennifer Aniston’nın her gece yatmadan önce, kırışıklıkları ve ince çizgileri önlemek için gözlerinin altına vazelin uyguladığını biliyor muydunuz? Çok da sıcak bakmadığım, vazeline gereken önemi çok geç verenlerdenim. Halbuki bir kutu vazelin varsa elinizde, neredeyse yapamayacağınız şey yok. Faydaları saymakla bitmeyecek cinsten.

Yoğun formu sebebiyle de aldığınız 1 kutu vazelini, oldukça uzun bir süre kullanabiliyorsunuz. Bu yazıdaysa muhtemelen bildiğiniz vazelinin en çok kullandığımız konularından bahsetmeyeceğim. Bildiklerimizin yanına, “burada da mı kullanılıyormuş” diyeceğiniz türden “8 neden” den bahsetmek istiyorum. 

1) Vazelin ile allık yapın

vazelini makyaj için kullanmak

Vazelin, özelliği gereği parlak bir yapıya sahip ve yine özelliği gereği, nemlendiriyor ve vücutta uzun süre kalıyor. İşte size, bu 3 özelliğini de maksimum faydaya çevirebileceğiniz bir alan. Toz allığı bir miktarı vazelinle karıştırın. Bu karışımı da, tıpkı allık gibi kullanın. Hem doğal, hem ön plana çıkarılmış elmacık kemiklerine kavuşun. Üstelik yüzünüzde diğer duruma göre oldukça uzun süre kalacaktır.

Sonraki Sayfa

 

Bizi Takip Edin

13 Comments on Vazelin Kullanmak için 8 Neden

 1. Ooo çok güzel

 2. merhaba Esra Hanım Ben bir şey soracağım vazelin gül kokulu olan mı? malum bir sürü vazelin çeşitleri var onun için size sormadan bir şey yapmak istemedim.

 3. Ayrıca vazelini duş kabininde kullanabilirsiniz. Duş kabini temizledikten sonra vazelin sürdüğünüz bir bezle odaların suyun cabuk aktığını su lekesi kalmadığını göreceksiniz daha uzun süre temiz bir duşkabin ben denedim.

 4. tuğçe medine duygu özer // Haziran 6, 2015 at 5:33 pm // Cevapla

  süper ama ovalamak yeterli olabilir.

 5. Vermiş olduğunuz bilgiler gerçekten çok güzel ve hayatımızı kolaylaştıracak şekilde emeğinize ve yüreğinize sağlık….

 6. Merhaba. 21 yaşında anne oldum. Doğum çatlakları için düzenli olarak 9 ay boyunca hergün vazelin kullandım. Şu an 40 yaşındayım ve hala bikini giyiyorum. Nacizane anne adayı hanımlara tavsiyemdir. Ayrıca evimden asla vazelin eksik etmem. El, ayak, yüz hiç farketmez hepsi için kullanırım. Pahalı krem saçmalıklarından uzak durun…
  Syf.

 7. Tam olarak alacağımız vazelinin Nasıl tarif edersiniz .Eczanwdenmi,Aktardanmı alacagız birde sorum bu ???

 8. Ben aktardan almıştım büyük bir kutunun içinde oldukcada fazla ve yıllardır onu kullanıyorum. Kirpik bakımı ve tırnak bakımında kullanıyorum çok memnunum.

 9. Ya arkadaşlar hansı vazelindi bir resmni gorsemm. Yalnş vazeln kullanmakdann korkuyomm. Lutfennn yardmcj olunn

Yorum Yapın

Email adresiniz yayınlanmayacaktır.