Oje için Sıra Dışı Kullanım Alanları

2
493

Bayatlamış yada eskimiş ojeleri tırnakları süslemek için kullanamayabilirsiniz. Ancak bu onları atmanız gerektiğini de göstermez. Çünkü bu tip ojeleri değerlendirebileceğiniz pek çok alan var. İşte, oje için sıra dışı kullanım alanları esraninportresi’nde.

Oje, stilimizin baş aksesuarlarından. Değişen trendlerle birlikte, en sık ve en kolay şekilde değiştirebileceğimiz aksesuar, oje. Eminim, bayatlamış yada eskimiş ojeleriniz mutlaka vardır. Biliyorsunuz ki bayatlamış ojeyi sürmek ve kullanmak hoş bir görüntü yaratmaz. İşte böylesi ojeleri değerlendirebileceğiniz yerler elbette var. Gelin, bunların neler olduğuna birlikte bakalım.

Oje nasıl saklanır, nasıl düzenlenir? Yaratıcı oje düzenleme fikirleri neler? Ojeleri saklamak için yaratıcı, eğlenceli ve son derece dekoratif oje saklama fikirleri esraninportresi.com’da–> yaratıcı oje saklama fikirleri

Su Geçirmez Etiket : Ojenin su geçirmezlik özelliğini aslında pek çok yerde kullanabilirsiniz. Bunlara bir örnek vermek gerekirse, ürünlerinize ya da bahçedeki çiçeklerinize bir takım etiketler koyuyor olabilirsiniz. İşte onların sudan bozulmalarını engellemek için, bir iki kat şeffaf oje ile üzerinden geçebilirsiniz.

Su Geçirmez Etiket_mini

2 YORUMLAR

  1. Sıradışı oje kullanımlarına ek : (annem çok kullanır bu şeklini) Mobilyaların üzerindeki boya sert bir cismin çarpmasıyla kalkar ve altından sunta rengi çıkarsa hemen mobilya rengi oje sürer. Benim odamdaki siyah dolabımın pek çok yerinde vardır belli bile olmaz :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here